FAQ – Často kladené otázky

zpět na hlavní stránku

Co je podstatou Partnerského programu PROFI CREDIT?

V Partnerském programu PROFI CREDIT budete vydělávat prostřednictvím propagace nabídky PROFI CREDIT na vašich webech nebo posíláním údajů potenciálních zájemců o půjčku.

Jaké přesně produkty PROFI CREDIT nabízí?

Aktuální nabídku společnosti PROFI CREDIT naleznete na webu: http://proficredit.cz/

Je registrace v partnerském programu nějak zpoplatněná?

Ne. Partnerský program PROFI CREDIT je bezplatný. Neplatí se žádný měsíční paušál ani registrační poplatek.

Kdo se může stát partnerem?

Partnerem v Partnerském programu PROFI CREDIT se může stát prakticky kdokoliv. Pro navázání spolupráce stačí vlastnit IČ.

Jaká je výše provize v rámci tohoto partnerského programu?

Sazba provize činí 400 Kč vč. DPH za ověřený kontakt odběratelem (call centrum) a předaný do obchodní sítě, který byl vygenerován pomocí reklamních kampaní na stránkách partnera, nebo byly předán prostřednictvím k tomu určené brány (API).

Jak se můžu stát partnerem?

Abyste se mohli stát partnery, musíte vyplnit registrační formulář, který je na stránkách partnerského programu. Systém pro vás vygeneruje smlouvu s přílohami, kterou vám pošleme na vaší e-mailovou adresu. Účet aktivujeme neprodleně po doručení všech podepsaných dokumentů.

Musím podepisovat smlouvu?

Ano. Smlouva bude vygenerovaná automaticky po vyplnění registračního formuláře a bude zaslána na vaši e-mailovou adresu.

Na jakých internetových stránkách nesmím reklamní materiály zveřejňovat?

Reklamní kampaně nesmíte zveřejňovat na stránkách, které porušují právní předpisy, a na stránkách, které by mohly poškodit dobré jméno společnosti PROFI CREDIT. V případě zveřejnění reklamních kampaní na vlastních internetových stránkách musíte pečovat o dobré jméno společnosti.

Jaké údaje mohu jako partner poskytnout za účelem kontaktování?

Partner může poskytovat kontaktní údaje všech zájemců o produktovou nabídku PROFI CREDIT, kteří mu poskytli souhlas se shromažďováním a zpracováním údajů v souladu s evropským nařízením o GDPR.

Připojte se k Partnerskému programu
PROFI CREDIT
a začněte vydělávat ještě dnes!