FAQ – Často kladené otázky

zpět na hlavní stránku

Jak funguje Partnerský program PROFI CREDIT?

Partnerský program PROFI CREDIT je affiliate platforma, díky které máte možnost vydělávat prostřednictvím propagace našich produktů. Momentálně můžete propagovat Pojištěnou půjčku a Razdva půjčku. Ve chvíli, kdy klient uzavře smlouvu o půjčce a jeho kontakt jsme získali díky vám, získáváte provizi 6 % z vypůjčené částky. Kontakty na klienty pro nás získáváte buď zveřejněním našich proklikových bannerů na svých webech, anebo zasíláním údajů potenciálních zájemců o půjčku.

Jaké přesně produkty PROFI CREDIT nabízí?

Společnost PROFI CREDIT je nebankovním poskytovatelem úvěrů. V současnosti můžete v rámci našeho partnerského programu propagovat naši Pojištěnou půjčku a naši Razdva půjčku. Aktuální nabídku všech našich produktů naleznete na webu PROFI CREDIT.

Je registrace v affiliate programu nějak zpoplatněná?

Ne. Partnerský program PROFI CREDIT je bezplatný. Neplatí se žádný měsíční paušál ani registrační poplatek.

Kdo se může stát partnerem?

Affiliate program PROFI CREDIT je otevřený komukoliv. Jedinou podmínkou pro navázání spolupráce je vlastnit IČ.

Jakou nabízí partnerský program PROFI CREDIT provizi?

Výše provize je 6 % vč. DPH z vyplacené půjčky.

Jak se můžu stát partnerem?

Abyste se mohli stát partnery, je třeba vyplnit registrační formulář. Systém pro vás vygeneruje smlouvu s přílohami, kterou vám pošleme na vaši e-mailovou adresu. Účet aktivujeme ihned po doručení všech podepsaných dokumentů.

Musím podepisovat smlouvu?

Ano, viz předchozí bod.

Na jakých internetových stránkách nesmím reklamní materiály zveřejňovat?

Reklamní kampaně nesmíte zveřejňovat na stránkách, které porušují právní předpisy, a na stránkách, které by mohly poškodit dobré jméno společnosti PROFI CREDIT. V případě zveřejnění reklamních kampaní na vlastních internetových stránkách musíte pečovat o dobré jméno společnosti.

Jaké údaje mohu jako partner poskytnout za účelem kontaktování?

Partner může poskytovat kontaktní údaje všech zájemců o produktovou nabídku PROFI CREDIT, kteří mu poskytli souhlas se shromažďováním a zpracováním údajů v souladu s evropským nařízením o GDPR.

Připojte se k Partnerskému programu
PROFI CREDIT
a začněte vydělávat ještě dnes!